Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Emelt szintű angol érettségive...

Emelt szintű angol érettségivel megkapom ugyanugy a 60 pontot?

Figyelt kérdés
Ugyebár az egyetem ad emeltre is valamint nyelvvizsgára is 30-at. De ha az emelet angolom 60% akkor az ugye = nyelvvizsgával és akkor az 2x30 pont lenne egyből?

dec. 31. 20:11
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb egyetem ilyenkor csak az egyiket veszi figyelembe. Hova készülsz, milyen szakra?
dec. 31. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
felvi.hu
dec. 31. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
#1 rendészeti suliba, az NKE-re
dec. 31. 22:38
 4/19 A kérdező kommentje:
#2 rendes megfájdul a fejem mikor ott vagyok, mindig egy jó ismerősöm segit csak ritkán ér rá erre, mondom inkább megkérdezem
dec. 31. 22:38
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Konkrétan amiket néztem most így random RTKs szakokat, (mivel nem írtál semmi konkrétat) azok közül konkrétan egyiknél sincs feltutve, hogy az angolra adnának.
dec. 31. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
de az ismerősöm a felvin megnéztem h nyelvvizsgára 30 meg emeltre is 30
jan. 1. 01:45
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Akkor azt is meg tudja nézni, hogy egyszerre is adható-e 💁‍♀️


Hogy akarsz választ kapni a kérdésedre, ha azt sem tudod leírni, hogy melyik szakra jelentkeznél pontosan?

jan. 1. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Egy nyelvre csak egyszer kaphatsz pontot, így van ezer éve. Nekem volt német emeltem kéttannyelvűben, az felsőfokú nyekvvizsgat ad, plusz volt felsőfokú nyekvvizsgam. Nyilván nem kaptam 3x pontot ugyanarra a dologra.
jan. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
#8 Aha okés köszönöm szépen
jan. 1. 15:20
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Mi értelme lenne egyetemre menned, hogyan tudnád elvégezni, ha még ennyit is csak egy ismerőssel (se) tudsz kideríttetni?...
jan. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!