Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Emelt szintű angol érettségive...

Emelt szintű angol érettségivel megkapom ugyanugy a 60 pontot?

Figyelt kérdés
Ugyebár az egyetem ad emeltre is valamint nyelvvizsgára is 30-at. De ha az emelet angolom 60% akkor az ugye = nyelvvizsgával és akkor az 2x30 pont lenne egyből?

dec. 31. 20:11
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
#10 ez nagyon nem érdekel engem, mivel van valaki ezért nem fogom fölöslegesen az agyamat cseszni vele, ha meg pláne segit is
jan. 1. 19:12
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Semmi értelme egyetemre menned, ha nem szereted használni az agyadat.
jan. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
#12 Elhiheted nekem sincs sok kedvem, de anyámék azt mondják hogy muszáj és hogy ne éljek diploma nélkül. Ezért muszáj foglalkoznom ezekkel a hülyeségekkel
jan. 1. 21:45
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Mamám... Felnőtt ember vagy. Azt teszel, amit akarsz. Nem kell mártírkodni, aztán meg majd megpróbálni rájuk kenni, hogy boldogtalan vagy, depis meg ilyenek... Szíved szerint mit csinálnál inkább? (De remélem, nem csak otthon lógnál a nyakukon csak úgy, hogy tartsanak el továbbra is...) Egyébként ha nem akarsz egyetemre menni, nem kell annyira teperni azért az akárhány pluszpontért. :) Csak rajtad múlik, hogy lesz-e annyi pontod vagy nem, nem? :)
jan. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
nekem már mindegy igazábol. Menni kell akk menni kell és utána jártam a pontoknak is
jan. 1. 22:57
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell menni. Akár mész végül, akár nem, a te döntésed lesz. Akkor is, ha erősen próbálnak befolyásolni.

Csak akkor menj egyetemre, ha végül majd te magad is azt tartod jó döntésnek, másképp csak annak teszed ki magad, hogy akár már 1-2 félév múlva lemorzsolódj - vagy ami még rosszabb: csak egy-két év után. Az meg csak rombolja az önbecsülésedet.

jan. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

#16 persze tudom hogy nem kell kotelezoen

de nem hagyják hogy inkabb dolgozni menjek amit jobban szeretnék mert hogy legyen diplomam

De nem is nagyon erdekel nincs kedvem vitatkozni veluk, megcsinalom és lesz.

jan. 2. 21:52
 18/19 anonim ***** válasza:
81%
Hagyjátok, mindenki ott cseszi el az életét ahol akarja
jan. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
52%

"nem hagyják hogy inkabb dolgozni menjek"

:) Mert minden áldott nap ők maguk fognak bevinni az egyetemi előadóterembe kézen fogva, nehogy máshová menj?


"De nem is nagyon erdekel nincs kedvem vitatkozni veluk, megcsinalom és lesz."

Nincs kedved? Erre akarod alapozni a jövődet, hogy mikor mihez van kedved?...

Megvan annak az oka, ha így döntesz, csak nem akarod beismerni: még mindig sokkal kényelmesebb az otthoni koszt és kvártély továbbra is, mint felnőni, leboxolni velük a sztorit, hogy márpedig te inkább dolgozni mész - aztán eltartani magadat (esetleg a további támogatásuk nélkül). Csak akkor meg elég gáz ez a drámázás, hogy "muszáj egyetemre mennem"... Nem, nem muszáj. Te választod.

jan. 3. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!