Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen a KREA egyetem?

Miccamacca kérdése:

Milyen a KREA egyetem?

Figyelt kérdés

Lesz egy nyílt nap ahova már jelentkeztem és mivel érdekel a divat a sytlestolás és ezek így érdekelne a suli hogy milyen az oktatás, az elvárás, a bulik, a közélet az egyetemen és ilyen általános tudnivalók. DE ha valaki esteleg tud egy hasonló (vagy jobb) külföldi iskolát ne tartsa magában mert az első sorban jobban érdekelne.

De igazából most még csak próbálok tapogatózni és tájékozódni a lehetőségeimről.

Előre is köszönöm a válaszokat!!!!



jan. 2. 14:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Külföldön hol? Milyen nyelven legyen az oktatás?
jan. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha a KREA design iskolára gondolsz Budapesten, akkor az nem egyetem.


Ugyanazok a kérdéseim, mint az első válaszolónak.

jan. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a szupeer gyors válaszokat először is, őszintén fogalmam sincsen ha nem egyetem akkor mi ennek a neve és mivel több vagy kevesebb de mindenképpen angol nyelven legyen az oktatás ha külföld és első sorban Milánót néztem/hallottam ezenkívül talán Párizs??? de Milánó az első célpont de nyilván az iskoláktól is függ hogy hol a legjobb és melyik a legjobb számomra
jan. 2. 15:50
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ezeket találtam így hirtelen:


Istituto Marangoni (évi £21,800, ami kb 10 millió forint.) [link]


[link] (ahogy nézem ez olyan évi 7 millió forint)


[link]

jan. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Onnan SKERA xd
jan. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!