Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Január 22 beiratkozás egyetemr...

Január 22 beiratkozás egyetemre, beiratkozhatok?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szeptemberben elkezdtem önköltségesen egy szakot, de közben kaptam egy féléves állásajánlatot Amerikában amit el is fogadtam, természetesen a suliba szeptemberben beíratkoztam, de a meló miatt nem vizsgáztam semmiből, illetve órákon se voltam, így most januárban felvehetek olyan tárgyakat amik keresztfélévben indulnak, illetve beiratkozhatok ez miatt?
jan. 3. 12:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de érdemes inkább elmenni passzívra egy félévet, hogy utána szeptemberben mindent felvehess és rendesen haladhass. Ha nem tudsz mindent felvenni keresztfélévben (nem csak most, később is) és megcsúszol, potyára fizeted ki ezt a félévet.
jan. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem előbb gondold át, hogy egyáltalán van-e értelme...

Nyilván csak olyan tárgyakat vehetsz fel, aminek minden előfeltétele adott...

jan. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
jan. 3. 12:38
 4/6 A kérdező kommentje:
De azért nem szüntethetik meg a jogviszonyomat mert nem mentek egy vizsgára se, illetve egy órán se voltam bent?
jan. 3. 12:39
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Önköltségesen nem, ott annyi elég hogy felveszel 1 kreditet és befizeted a tandíjat, ha ez megvan azt csinálsz amit akarsz.
jan. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi
jan. 3. 12:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!