Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek hogy lesz 2024-ben...

Szerintetek hogy lesz 2024-ben a második félév végi anatómia III vizsgakuri?

Figyelt kérdés
Szegeden most ugye 2023/24-től első év végén lesz anatómia szigó, aztán vannak olyan pletykák, hogy májusban elfogadják az első két félév anat átlagát szigónak és anat 3ból csak egy neuro kollokvium lesz azoknak, akik most januárban nem tudják teljesíteni. Erről ki mit tud?

#SZTE #anatómia #vizsgakurzus #szigorlat #remény hal meg utoljára
jan. 5. 14:43
A kérdező szavazást indított:
hallottam róla és igaz
hallottam róla és fix kamu
azt se tudom miről beszélsz
10 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát azért ez egy óriási kedvezmény lenne, és elég durván unfair lenne mindenki mással szemben. Nem tudom elképzelni, hogy ez igaz legyen + az anat intézetet nem ilyen jófejnek ismerem. :D
jan. 10. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mellesleg mennyi idő kell a felkészülésre szerinted?
jan. 12. 03:57
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én most készülök az anat szigóra másodévesként, szóval nekem is aktuális a téma. Amennyire tudom, tényleg ezt fogják majd megcsinálni az alattunk lévő évfolyammal, csak ha jól tudom (de javítsatok ki, ha nem), hogy nekik első év végén egyszerre lesz egy kisebb szigorlat anat 1 és anat 2-ből. Plusz nekem az inti vezetője (Sáry) a gyakvezem élettan szemináriumon, és ő azt mondta, jövőre az élettant is átvariálják, először neuros témákat adnak le a neuroanat mellé.


Attól viszont nem kell félni, hogy mi lesz, ha megcsúszol és vizsgakuris leszel, mert a boncis gyakvezem mondta, hogy még pár évig mindig fognak hirdetni olyan szigós vizsgakurit, mint ami nekünk van.

jan. 12. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

#2


3 hét legalább.

jan. 12. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Májusban mennyi esély van rá szerintetek? Hányan kerülnek majd vizsgakurira?
jan. 23. 16:01
 6/6 anonim ***** válasza:
Sokan megcsinálták már előttünk is májusban szóval én reménykedem abban hogy lehetséges, én is valszeg vizsgakuris leszek sajnos
jan. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!