Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tapasztalatok a BME pszichológ...

Tapasztalatok a BME pszichológia mesterszakán?

Figyelt kérdés
Különösen a munka- és szervezetpszichológia specializáció érdekelne. Mennyire nehéz bekerülni, egyetemi légkör, oktatás minősége, elhelyezkedés, szakmai gyakorlatok etc.

jan. 5. 17:38
 1/1 Szergej55 ***** válasza:
100%
Szia! Azt végeztem 2019-21 között. Szerintem nálunk mindenki bekerült, aki elsőnek jelölte meg, nem szemétkedtek a pontozásnál. Pszichológiás mezőnyben abszolút a legjobbak között van, nagy hangsúly van a gyakorlati alkalmazáson, nem csak ledarálnak 10-15 elméletet, amit be kell biflázni. Tőlünk több szakmai gyakorlatot vártak el az átlagnál, a harmadik félévben 280, a negyedikben 84 óra kellett, segítenek találni, ha nagyon nem megy és eléggé sok helyre lehet jelentkezni. Én közvetve ennek köszönhetően találtam meg a mostani munkámat, szóval nekem teljesen pozitív volt a mérleg.
jan. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!