Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit csináljak ha nem tudok...

Mit csináljak ha nem tudok jelentkezni vizsgára mert van egy hamis fizetési kérelmem?

Figyelt kérdés
Mit lehet ilyenkor tenni? Jelentkeztem decemberben egy képzésre de nem tudtam befizetni és nem is mentem el a képzésre. Viszont a fizetési kérelem mindig bent van. Még ezelőtt jelentkeztem a vizsgákra,de most leadtam az egyiket, mert változtatni akartam az időponton. Most egyáltalán nem tudok felvenni vizsgát és pánikolok. 50.000ft os a kepzés én azt biztos nem fizetem be úgy hogy ott se voltam. Kinek kéne írnom ilyen esetben?

jan. 7. 03:37
 1/8 A kérdező kommentje:
Hallgatói ügyfélszolgálat válaszol vizsgaidőszak alatt?
jan. 7. 04:07
 2/8 anonim ***** válasza:
90%

Tanulmányi osztály nyitva van vizsgaidőszak alatt is, szerintem első körben őket keresd.

(Nem tudom a hallgatói ügyfélszolgálat mit takar, nálunk ilyen nincs.)

jan. 7. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
40%
Ha bejelentkeztél aktív félévre, akkor ki kell fizetni, akárhogyan vergődsz. Eleve miért nem passzívra állítottad a félévet, ha nem is akartál bejárni. Mondjuk nem tudom milyen képzés lehet ez, hogy csak 50 ezer forint egy félév.
jan. 7. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

3. gondolom ez egy szakon kívüli képzés. Ha vizsgázni akar menni akkor aktív volt a félévben. Én is jártam olyan nyelvórára, ahol az egyetemnek fizettem 15 ezret.

Kérdező, hívd fel a tanulmányi osztályt, add elő a problémád és kiderül mi a megoldás.

jan. 7. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
81%
Attól hogy nem mentél el nem azt jelenti hogy nem kell kifizetned szerintem
jan. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
29%
Minek jelentkezel ész nélkül bármire is? És ha már nem mész el akkor talán a legelső dolognak kellett volna lenni, hogy lemondod. Lehet más meg azért nem tudott részt venni azon a képzésen, mert tele volt. Ez nem hamis fizetési kérelem, mivel te jelentkeztél a képzésre, és nem mondtad vissza, tehát ki kell fizetned. Ennyi ésszel minek jársz egyetemre egyáltalán?
jan. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
#6 Nem vettem el senkitől a helyet meg lehet nyugodni, volt bőven. Egy lemondott kurzus miatt hirdették meg amire nagyon kevesen jelentkeztek. Itt sem tolongtak az emberek. A neptun folyamatosan visszadobta a befizetést, megkerestem azokat akik ezt a kurzust csinalták és mondták nekem nem tudnak mit csinálni fizessem be és kész.
jan. 8. 13:09
 8/8 anonim ***** válasza:
56%
Kérdező, hiába pontozol le, akkor is igazam van abban, hogy még időben le kellett volna mondanod a tanfolyamot, ha máshogy nem a tanulmányi osztályon. Oké, nem vetted el senkitől a helyet, de akár történhetett volna úgy is. Ráadásul most buktál 50 rugót, persze ha te nem dolgozol, akkor a szüleid bukták, úgy meg könnyű felelőtlennek lenni, hogy nem te látod a kárát.
jan. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!