Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit tudok tenni, ha a tanarom...

Mit tudok tenni, ha a tanarom puskazassal vadol? leirtam olyan dolgot, amit nem tanultunk es szerinte egy masik feladatra a valszom wikipediarol szarmazik (beirtam gugliba es semmi talalat:D)

Figyelt kérdés

2022. márc. 17. 10:23
 1/6 anonim ***** válasza:
5%
Akkor minek írtad be. Puskáztál és kész.
2022. márc. 17. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%

Bizonyítsd be, hogy nem puskáztál. Az osztály előtt, a táblánál segédeszközök nélkül oldj meg hasonló feladatokat!

Ha akkor tudtad, akkor is fogod. Ha puskáztál és nem látod át az anyagot, addigra nem fogod! Persze ennek csak akkor van bizonyító ereje, ha azonnal megcsinálod... mi többet vársz annál inkébb semmit nem fog érni

2022. márc. 17. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

#2 ksozi, de szobeli feladatot biztos nem ad, ennyire nem erdekli...

azt mondja, megtalalta, negkertem, hogy kuldje el nekem hol, mert en hiaba irom be gugliba, ahogy ismerem nem fogja azt se megtenni (amennyiben tenyleg ugyanezt talalta)

2022. márc. 17. 12:54
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Akkor tovább kell menni egy lépéssel; osztályfőnök... Becsületsértés okén megkeresheted, hogy puskázással vádol, de nem tudja bizonyítani, és kísérletet sem tesz arra, hogy igaza van-e, csak elkönyvelte.


Ezzel a becsületed vonta kérdőre... és ha nem OF, akkor utána az igazgató, mint főnöke! Legyen szíves, bizonyítsa a vádjait vagy vonja vissza az állítását!


Lehet, ő nem foglalkozik vele, de valakinek fontos a becsülete!

Ezt neked meg tudnod kell a lelked legmélyén, hogy valójában mit tettél, mert ennek így az az ára, hogy ha kiderül, mégis puskáztál, akkor nem csak azt az 1est kapod meg, hanem sokkal nagyobb "híre lesz a becsületednek".

2022. márc. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
65%
4. Fel a csillagos égig!
2022. márc. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
93%
Észrevette hogy puskáztál? Nem? Akkor figyeljen jobban legközelebb.
2022. márc. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!