Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Érettségi és pótvizsga felnőtt...

Érettségi és pótvizsga felnőttként?

Figyelt kérdés

12. osztályban érettségiztem szakmai, történelem és idegen nyelv tantárgyakból. A matek és a magyar tanárommal nem szimpatizáltam, addigi éveim alatt nem buktattak meg, nyelvtanból versenyekre is jártam, a matek nem volt az erősségem, de mindig kihoztam magamból a legtöbbet! Érettségi előtt megbuktattak, így ebből a 2 tantárgyból nem tudtam megcsinálni, abban az évben nem mentem pótvizsgázni sem.

Van lehetőségem (ma már munka mellett) pótvizsgáznom, vagy újra akár esti tagozatos iskolába kell járnom, majd utána érettségiznem?

Köszönöm, ha segítesz és normális választ írsz!


jan. 11. 23:54
 1/1 anonim ***** válasza:
A bizonyítványodban van egy záradék. Ha az van odaírva (más nem lehet), hogy Javítóvizsgát tehet, akkor javítóvizsgát tehetsz. Ott, vagy egy másik iskolában, amelyik hajlandó levizsgáztatni.
jan. 12. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!