Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » BGE-PSZK itt van vörös diploma?

BGE-PSZK itt van vörös diploma?

Figyelt kérdés
Nem találok róla semmilyen infót. Ha van akkor milyen átlagtól?

#egyetem #PSZK #BGE #vörösdiplom #cumlaude
jan. 14. 01:55
 1/5 anonim ***** válasza:
64%
Ma még létezik vörös diploma? 90-es években volt még, de én szerintem már nem létezik
jan. 14. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%
Ez a mai világban a kitüntetéses/kiváló minősítésű diploma, meg kell nézni a TVSZ-ben, hogy milyen feltételeknek kell megfelelni hozzá. Bár azt nem tudom, hogy a diploma kötése vörös lenne-e, ahogy régen volt.
jan. 14. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
37%
Benne van a hkr-ben, aki ennyire okos, az alap, hogy ki tud ilyeneket magatol keresni.
jan. 14. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kedves 3. válaszadó! Mielőtt feltettem a kérdést átnéztem a hkr-t és nem találtam benne a vörös diplomával kapcsolatban semmit. Úgy hiszem, attól még, hogy valaki okos, elkerülheti valami a figyelmét, és attól még kérhet mástól segítséget. Ahelyett pedig, hogy ilyen kedvesen válaszoltál, akár érdemben is hozzászólhattál volna a témához… Ha van bármiféle segítséged, vagy te megtaláltad a hkr-ben akkor szívesen fogadom.
jan. 14. 18:11
 5/5 anonim ***** válasza:
én úgy tudom, hogy 4,5 feletti átlag a minimum amit minden félévben kell teljesíteni. Természetesen ez vonatkozik a védésre is és a szakdolgozatra (ugyan az) a záróvizsgára is. + nem szabad csúsznod az évek során. Gondolom még lehetnek feltételek, ha még senki sem látott ilyen diplomát.
jan. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!