Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha záróvizsgán csak az egyik...

Ha záróvizsgán csak az egyik tételről tudok beszélni, az egyből bukás?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy a védés sikerült, valamint az első húzott tételt is szépen elmondtam viszont a második húzott tételről max 1 mondat jut eszembe. Ilyenkor megpróbálnak kérdésekkel kihúzni valamit, vagy egyből bukás?


(Prof.Dr.Beles kíméljen a válaszától.)



jan. 15. 13:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk megpróbálnak kérdésekkel kihúzni. De persze ha úgy se megy, akkor bukás.
jan. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%
Attól függ... Mérnöki szakon nem próbálnak kihúzni. Egyenes bukás..Magolós human vagy kevésbé neves gazdasági szakon lehet...
jan. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

"(Prof.Dr.Beles kíméljen a válaszától.)" XDDDDDDDDDDDDDDD


Híre ment nekííjje :D

Mindig mondtam, hogy tajparaszt :D


Nincs egyből bukás, ha már végigszenvedtél pár évet, nem az a céljuk, hogy meghúzzanak. Tanulj azért rá, készülj, de segíteni fognak.

Bátorság, sok sikert :)

jan. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megnyugtató és biztató szavakat! :)
jan. 15. 20:17
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is ettől félek hogy nemfogok tudni róla mit mondani ha meg ök kérdeznek akkor meg màr rég rossz :/
jan. 19. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!