Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kaphatok úgy beírást hogy...

Kaphatok úgy beírást hogy amit csináltam nem szerepel semmilyen formában a házi rendben?

Figyelt kérdés
Középiskolások vagyunk, vannak kanepek a folyosón és a barátom néha néha megolelem, és mar sok beszólást kaptunk emiatt, h ez egy iskola viszont sem a házirendben nem áll ilyen hogy ezt ne lehetne, és etikai kódexünk sincs, ma szólt az ofom hogy holnao valószínű az igazgatoiba megyünk mindketten ez miatt, lehetséges beírást kapnunk?

jan. 17. 20:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Kamu. Tudsz te ennel jobbat, hajra.
jan. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mi van a házirendben?
jan. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Megöleled?

Nem értem.

Te lány vagy?

Mindketten fiúk vagytok? ( az elég durva lenne.)

Mutasd a házirendet?

jan. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Öleled, simogatod, csak megőleled, vagy tartósan ölelgeted?!


Mi a bánat rz?

jan. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az sincs benne a házirendben, hogy ne szúrd le a padtársadat, aztán mégis rondán néznének miatta, na. Hát vannak olyan dolgok, amiket társadalmi közmegegyezés alapján nem művelünk nyilvánosan. Amit te ölelésnek hívsz, pláne, ha egy kanapé is szerepet játszik benne, valszeg a dirinél már olyasmi, amit szerinte max a hálószobában lenne ildomos művelni.
jan. 18. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az sincs benne a házirendben hogy orálisan nem elégítheted ki a párodat a folyosón lévő kanapén. Ha mégis megcsinálod akkor szerintem jogos a beírás.
jan. 18. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!