Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szubliminális üzeneteket...

Szubliminális üzeneteket tartalmazó audiót csináltál már magadnak? Szöveg+zene formában? Vagy suttogó affirmációkat?

Figyelt kérdés

2023. márc. 1. 08:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem.
2023. márc. 1. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Kérem, akik készítettek már ilyen felvételt, ők írjanak. Tudom, hogy nem úgy van megfogalmazva a kérdés, de amikor hasonlót kérdeztem, csak máshogy volt megfogalmazva, áttették az ismerkedés kategóriába.
2023. márc. 1. 09:15
 3/12 anonim ***** válasza:
20%
Ilyeneket nem csinálunk, mert véletlenül sztázisba kerülünk. Elég hülyén szoktunk kinézni. Én meg az Irén.
2023. márc. 1. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Csináltam, de semmit nem ért, pedig hallgattam minden éjjel fél éven keresztül
2023. ápr. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én ezt továbbfejlesztettem, elég nehéz, de nagyon hatékony
2023. ápr. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
#5. Hogyan fejlesztetted tovább? Nagyon érdekel, köszi, ha megírod!
2023. ápr. 2. 14:17
 7/12 anonim ***** válasza:

Nem subliminal, de amúgy mégis

Összekötöttem a tudatos álomba menéssel

Azért kell hozzá a tudatos álom, mert ott vagy a legmélyebb meditációba, teljes összekapcsolódva a tudatalattival éber állapotban

Mármint a tudatod éber, tested alszik

Megcsináltam a hangfájlt a célommal, rövid, tömör, csak 2 szótag, ezt ismétlem a hangfájlban, több mint 6 órás hangfájl, nem túl hangos, de nem is túl halk

De nem hallgatom 6 órán keresztül csak azért ilyen hosszú, nehogy idő előtt vége legyen

Az a lényeg hogy amikor hallgatom, nem csak hallgatom, hanem kimondom gondolatban is, azért jobb ez, mert igy nem alszok bele, fenntartja az éberséget

Tudatos álomba pedig úgy megyek bele, hogy ahogy hallgatom meg mondom magamba, közbe fekszek a sötétbe, elképzelem hogy látom halványan a kezem de az már ez elképzelt kezem, testem mozdulatlan, aztán fel lebegek vagy felállok és elképzelek valamilyen tárgyat a sötétben halványan, pl egy ágyat, odamegyek, megfogdosom, fontos hogy ne a saját szobámat képzeljem el, mert azt hinném hogy felébredtem és ezért jobb idegen helyszínt, szobát, akármi elképzelni, csak legyen benne valamilyen tárgy, amit meg tudsz fogdosni hogy valóságosabbá váljon az álom. Aztán odaképzelek egy álomalakot, akit szeretnék, őt is megfogdosom és neki mondom a célomat hogy segítsen


Ha csak a subliminalt hallgatod, azzal az a baj, hogy nagyon lassan, kb fél év múlva lesz eredménye, ez meg sokkal hatékonyabb, igaz nehezebb is kivitelezni

2023. ápr. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a részleteket. Azt a részt nem értem, hogy ez egy elképzelt szobával hogy legyen, tehát teljes mértékben én találjam ki vagy lehet egy ismerősöm szobája, ami létező, csak elképzelem? Illetve a tárgy és az álomalak, amit, akit meg kell fogni, arra vonatkozóan ugyanez a kérdésem.

Elég ezeket vizualizálni vagy mindenképpen tudatos álom legyen? (Utóbbi csak néha sikerült.)

2023. ápr. 2. 15:41
 9/12 anonim ***** válasza:

Mindenképpen ott kell hogy legyél benne az álomba, nem elég csak vizualizálni, teljesen érezned kell, hogy megfogdosol mindent, ha csak vizualizálsz, az csak alfa állapot, az nem mély meditáció, az semmit nem ér

Inkább idegen szoba legyen, amit elképzelsz, már csak azért is, mert könnyebb elképzelni, üres szoba, bele képzelsz egy ágyat vagy asztalt vagy bármit, sokkal egyszerűbb

Mondhatod a tárgyaknak is amit szeretnél, bár embernek könnyebb, mint egy élettelen dolognak

Vagy ha nincs a szobának teteje, akkor irányíthatod a kérésedet az ég felé, magához az álomhoz intézed a kérést

Vagy képzelj el egy fénylő gömböt, ami egy fejlettebb hatalom (vagy legalábbis ezt szimbolizálja), ha úgy könnyebb és neki mondd amit szeretnél

Megpróbálhatod csak simán hallgatni a subliminalt, de az nagyon hosszú folyamat, amíg lesz hatása

Azért mert csak hallgatod és igazából nincs meg a belső törekvés, hogy tényleg akarod

Ha meg hallgatod felvételről a saját hangodat, közbe mondod is magadba, az nyomást helyez a tudatalattira, mert másra nem gondolsz, csak ez jár a fejedbe

2023. ápr. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Jó, köszi. Arra vonatkozóan van ötleted, hogy hogyan juthat nem gyakorlott ember tudatos álomba?
2023. ápr. 2. 16:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!