Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szakdolgozat írása konzulens...

Szakdolgozat írása konzulens nélkül működik?

Figyelt kérdés

Úgy értem, ha nincs konzulensem, de a szabályok szerint megírom a szakdolgozatot, majd esetleg keresek ha le kell adni valakit, az úgy játszik?


Mielőtt röhögtök itt gyikon is több olyan olvastam hogy pár nap alatt, hét alatt írt meg szakdogát valaki. Csak gondolom ott az elejétől volt konzulens?


Egyébként nálunk több tanárrnál van szabadon választható, szóval ez nrmügy. A téma.



#egyetem #szakdolgozat #konzulens #Szakdolgozati konzultáció
jan. 20. 17:21
 1/4 anonim válasza:
100%
Nem lehet. Eleve a címbejelentést is neki kell jóvá hagyni neptunon, ha ez nem történik meg nem tudod hova leadni mert nincs mit befogadniuk, nem létezik a rendszerben a szakdolgozatod hiába írod meg. Akik egy hét alatt írták meg azoknak eleve megvolt a témája, be volt jelentve a szakdogája csak utolsó percig halogatták.
jan. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

#1


Igen, erre gondoltam, hogy a cím ott volt jóváhagyva.

jan. 20. 17:48
 3/4 anonim ***** válasza:
54%

Hogy veszed fel akkor a szakdolgozat 1-2 tárgyakat? Ezt a témavezető kérésre hirdeti meg a saját diákjainak.


Pár nap alatt le lehet írni, de a kutatómunkával együtt ez sokkal több.


Miért akarod konzulens nélkül írni? Ha lehetne is ezzel kb 10-szer olyan nehéz, mint egy jó konzulenssel.

jan. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

#3


Megválaszoltad.


Jó konzulens helyett kiválasztottam egy címer nélküli balf*szt.

jan. 21. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!