Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit írjak annak az egyetemi...

Mit írjak annak az egyetemi tanárnak, akit konzulensemnek szerettem volna, de csak most reagált?

Figyelt kérdés

Szóval másfél hónapja felkértem, hogy a szakdolgozatom során legyen a konzulensem, el is fogadta. Elküldtem a témabejelentőt részére, hogy írja alá, majd küldje vissza nekem, de nem válaszolt semmit. Azóta kétszer írtam a tanárnak, próbáltam elérni , de nem sikerült. A szakvezető azt javasolta, hogy írjak még egy e-mailt, amit meg is tettem, viszont már másfél hónapnál jártunk, hogy nem reagált még erre sem. Közben a leadási határidő a témabejelentőnek lejárt már régen...

Ekkor már annyira csalódott voltam, hogy felkértem nemrég egy másik tanárt, hogy legyen a konzulensem, tegnap személyesen is beszéltem vele és elfogadta a felkérést. Viszont még aznap késő délután kaptam az e-mailt a tanulmányi ügyintézőtől, hogy az elsőnek felkért tanár ő rajta keresztül visszaküldte a témabejelentőt, vagyis papíron is elfogadott.

Amúgy biztos, hogy jó volt az e-mail címe, az első tanárnak, hisz máskor is írt már nekem arról, meg idő közben az egyik csoporttársam is kapott tőle e-mailt, ami idő alatt én is vártam a visszajelzést.

Szóval egyáltalán nem szeretném az első tanárral szakdolgozatot végigvinni, hisz nem igazán fogok valószínű a dolgozat megírásánál sem számítani rá...

Viszont, mit javasoltok, hogy lehetne ,,szépen" megfogalmazni, hogy mivel sok idő elteltével sem adott választ, így kerestem egy másik tanárt aki , meg szinte rögtön el is vállalt.

Ti mit tennétek a helyemben, hogy később én sem jöjjek ki hátrányosan az esetből?



2023. máj. 18. 19:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Köszönöm a visszajelzést, de az idő szűke miatt kénytelen voltam mással elkezdeni a közös munkát, így a felkérésem sajnos már nem aktuális.
2023. máj. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
41%
Mit tanulsz?
2023. máj. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
7%

Tisztelt (tanár neve)!


Mivel másfél hónap elteltével sem volt képes reagálni akár egy 2 szavas válaszüzenettel hogy egyáltalán megkapta az e-mail üzenetemet és elküldte a témabejelentő lapot a tanulmányi ügyintézőmnek ezért közben találtam egy másik konzulenst ugyanis aggódtam hogy az üzenetem nem érkezett célba a határidő pedig szorított. Köszönöm a rugalmasságot de a további adminisztrációs problémák elkerülése végett inkább a másik tanárt választom konzulensemnek!

2023. máj. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
3 ilyet egyetemi tanárnak nem írunk
2023. máj. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
91%
Egyébként az ilyen nagyon laza konzulenseknek előnye is van és hátránya is. Hátránya, hogy nem reagálnak vagy csak napokkal/hetekkel később, mikor a kérdésed már nem aktuális, így az egész dolgozatot neked kell egyedül megírni. Előnye viszont, hogy általában az értékelésnél isnilyen lazák, és alaposabb végigolvasás nélkül ötöst adnak a munkádra.
2023. máj. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!