Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kik javítják az orvosira...

Kik javítják az orvosira felvételizőket?

Figyelt kérdés

jan. 23. 09:57
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Az érettségijüket?

Vagy hogy érted ezt?

jan. 23. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Én sem értem a kérdést. Az érettségidet ugyanúgy javítják, mint mindenki másét.

A szóbeli vizsgán pedig nincs mit javítani.

jan. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
61%

Meg nincs is a hagyományos "felvételi", mint régen.

Bár orvosikon most behozták a "szóbelit" erről a Semmelweis adott ki egy tájékoztató videót.

Az érettségi/emelt érettségi bikem, vagy bifiz, amit javítanak, de ezt az az intézmény azaz középiskola, ahol megírod.

jan. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
66%
3 Az orvosikon lesz szobeli identol, a meghallgatas pedig akar 50 pontot is erhet majd a felveteliben, ha jol tudom. Sztem erre gondolt a kerdezo. Nos, a szobeli interjut minden egyetem maga bonyolitja es szervezi, egyetemi oktatok lesznek jelen...
jan. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

4.

Hát nem tudom...

"Kik javítják az orvosira felvételizőket?"

Ez egy nagyon fura mondat.

jan. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Valóban butàn fogalmaztam, bocsi.

Arra gondoltam, hogy az emelt íràsbeli biológiát és kémiát kik javítják és hol írom majd? Az idei szóbelikről már olvastam.

jan. 24. 05:39
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Akkor jól gondoltam elsőre. :)

Ki van nekik jelölve egy adott gimi.

És minden emelt bikémes ott írja, ott is javítják, ott lehet fellebezni, ha nem okés a javítás.

A szóbeli pedig egy másik intézményben volt.

Nálunk egy vegyipari "szakközépben," volt (nem tudom mi ezeknek most a neve), mert ugye kémiából húzhatsz kisérletet is és ott minden eszköz és feltétel adott ehhez.

Mindkét suli megyeszékhelyen van.

Nem tudom máshol is külön helyszínen volt, illetve lesz-e az írásbeli szóbeli.

Nem tudom megyénként hány ilyen intézmény van, lehet az OH honlapján már fent vannak és ott lehet bogarászni.

Osztályfőnököd, bikémes tanáraid nem segítenek az információkkal?

Vagy nem vagy már gimis?

jan. 24. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt hozzáteszem, hogy emelt érettségit már tapasztaltabb tanárok javíthatnak, akik egyébként nem ismerik a javítandó dolgozatot írót, mivel ugye kódot írsz a papírra, valamint a javító tanárok is több iskolából vannak összeválogatva.
jan. 24. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm a válaszát, főleg a 7-nek és a 8-nak. Bizony, nem vagyok már mai csirke. :) Gyermekkori vágyamat próbálnám megvalósítani.

Kellet pár perc, míg a bikémes szó jelentése beugrott.

Szóval, nincs protekció a javítások során, kódok vannak és ismeretlen, tapasztalt tanárok. Akkor úgy néz ki, korrekt a dolog.

jan. 24. 09:38
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Kik javítják, vagy kik készítik fel őket? Mi lett volna a kérdés?
jan. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!