Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mostanában felvételizők! Hogy...

Mostanában felvételizők! Hogy működik a pontszámítás?

Figyelt kérdés

2008-ban érettségiztem, közgazdasági alapismeretek (elméleti közgazdaságtan) tárgyból, és hatodik tárgyként informatikából. Egyiket sem tudom felvinni a pontszámító kalkulátorba, mert ilyen tárgyak szerinte nincsenek.

Ezen kívül van egy OKJ-s pénzügyi szakügyintézői képzésem, egy óvodapedagógus diplomám (SZTE) és további 2 szakvizsgám, (NJE és BME).

Ezeket hová írjam, vagy mennyi pontnak számoljam?


2022. ápr. 11. 12:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Hú így bonyolult, eduline kalkulátorába szabadabb vagy ott jobban be birod írni. Én külföldön érettségiztem meg egyet Magyarországon, így nekem is jobb volt az edulineosat használni.
2022. ápr. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2022. ápr. 11. 13:14
 3/6 anonim ***** válasza:

Felvételi 2020 december 20. - 2023. február 15.

Adatok feldolgozása: 2023 január 9. Oktatási Hivatal

2022. dec. 19. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Felvételi 2020 december 20. - 2023. február 15.


Adatok feldolgozásának kezdete: 2023 január 9.

Addig szünet lesz az Oktatási hivatalban.

2022. dec. 19. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hova szeretnél felvételizni fel kell tölteni az érettségit is és a diplomáid is, amelyik jobb azt számolják bele. Kalkulátor.

MA szakra szeretnél menni, vagy BA vagy szakirányú?



Ha az oklevél minősítése: (Diploma)

- elégséges (2) - 280 pont,

- közepes (3) - 320 pont,

- jó (4) - 360 pont,

- jeles (5) és kiváló (5) - 400 pont.

2022. dec. 19. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Felvi. hu

Elindult a szeptemberi jelentkezési időszak! Hajrá! Diplomád mindenképp töltsd fel.

2022. dec. 23. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!