Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Eszterházy Károly katolikus...

Bence Váradi kérdése:

Eszterházy Károly katolikus egyetem apartman lehetőségek hogyan működnek?

Figyelt kérdés
Az Eszterházy Károly katolikus egyetem (Eger) apartmanjába hogyan lehet bejutni? Most fogok majd csak jelentkezni, és ha felvesznek utána nem tudom hogy hogyan tovább. Mármint hogyan kell le foglalni az apartmant, vagy hogy mennyit kell előre adni meg ilyenek? Valaki tudna segíteni hogy majd hogyan kell jelentkezni és hogy mik a követelmények?

#Eger #Eszterházy Károly Katolikus Egyetemre #Eger apartman #eszterházy károly katolikus egyetem apartman #apartman jelentkezés
jan. 23. 16:58
 1/1 anonim ***** válasza:
52%

Neptunon keresztül kell majd koliba jelentkezni, ha felvettek.


De az apartmanokba a legnehezebb bekerülni, elsősként oda biztos nem fogsz bejutni.

jan. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!