Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tokaj-Hegyalja Egyetm tanító...

Tokaj-Hegyalja Egyetm tanító szak vélemény?

Figyelt kérdés
Nem igazán ismerős az iskola, de közelebb van mint bármelyik másik. Szerintetek milyen a tanítói oktatás itt? Nem "ér kevesebbet" az aki itt végzi el és nem másik nevesebb egyetemen?

jan. 25. 10:44
 1/6 anonim ***** válasza:
74%
“Egyetem”
jan. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A Tokaj-Hegyalja Egyetem azzal vált híressé, vagyis inkább hírhedtté, hogy elképesztően alacsony pontokkal lehet bekerülni a képzéseire, viszont rengeteg anyagi támogatást kap. (Én Tokaj-Legalja Egyetemnek becézem.) Az, hogy lényegében bárkit felvesznek, nyilván meghatározza a színvonalat is. Ha csak papír kell, válaszd ezz! El fogsz tudni helyezkedni, mert nagy hiány van tanítóból. Ha fontos, milyen oktatást kapsz, és milyen diáktársaid vannak, akkor viszont valószínűleg jobban jársz egy másik egyetemmel.
jan. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy tanítónak nem számít hogy hol végez, úgyis fel fogják venni. Ez a tanári szakma legnagyobb előnye, a könnyű elhelyezkedés.a
jan. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Minden hülyét felvesznek oda. Lediplomázol és elmész egy suliba tanítónőnek. Aztán vagy jó tanár leszel vagy nem.
jan. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha tanítói diplomád lesz és jelentkezel állásra, szerintem az iskolaigazgatóknak kb mindegy lesz hogy hol végeztél.
jan. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Mindegy, hogy tanítóként hol diplomázol.

Azért a Tokajra se az utcáról hívnak be járókelőket oktatni. Nézd meg a tantervet, valószínűleg kb ugyanazt oktatják, mint máshol, és ugyanúgy lesz majd tanítási gyakorlatod is.

febr. 1. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!