Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek a gyerekemnek...

Szerintetek a gyerekemnek lenne esélye erős gimnáziumokba ?

Figyelt kérdés
A központija 86 pontos lett (46 mat, 40 magy) a jegyei közül minden ötös, s még dicséretet is kapott az összes természettudományi tárgyból. A Fazekast, Eötvöst és az Apáczait (Bp.)néztük. Szerintetek van esélye. Előre is köszönöm a válaszokat

jan. 27. 17:00
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Simán.
jan. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
🙂🙂🙂
jan. 27. 17:48
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is abszolút, ilyen pontokkal behívják:) az Eötvösbe legalább is igen, én oda jártam (és az Apáczaiban is elég biztos vagyok), annyi hogy érdemes nem csak pl. a matekos osztályt megjelölni (nem tudom mi a terv, csak ez alapján reálosnak tűnik), hanem mindent ami érdekelheti, mert általában mateknál a legmagasabb a ponthatár és, bár oda is reális, de úgy még biztosabb a bekerülés ha pl. a term.tud. osztály vagy egyéb is meg van jelölve (talán ez máshol is érvényes, az Eötvösről biztosan tudom). Sok sikert!
jan. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen, biológia, természettudományos osztályba szeretne felvételizni. Köszönöm az eddigi válaszokat. Nagyon megnyugtattatok 🙂
jan. 28. 19:49
 5/9 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem említeni, hogy komoly verseny eredményekkel rendelkezik (országis bajnok), szerintetek az számít valamit ?
jan. 28. 19:56
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Számít. Így tuti, hogy nem vesznek fel.
febr. 3. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi, sokat tettél az emberiségért !
febr. 4. 13:33
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
#3-mas vagyok, számít egyébként a szóbelin éredemes említeni/ bemutatni, örülnek ha látják hogy lelkes és jó is abban ami érdekli:) de ott egyébként is fontos a beszélgetős rész a "felelős" után, ott van szó általában ezekről is, meg szabadidőről, hobbikról is kérdeznek:)
febr. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm 🙂
febr. 9. 17:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!