Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tanár vagyok (magyar nyelv és...

Tanár vagyok (magyar nyelv és irodalom) és szeretnék elhelyezkedni más munkakörben. Mi az a munkakör, ahová ezzel a diplomával felvesznek?

Figyelt kérdés
A diplomám eredetileg magyar nyelv és irodalom szakos tanár (általános iskola) és alapfokú bölcsész. Ezenkívül van mesterfokú bölcsész diplomám is. Nagyon jól fejezem ki magam írásban, viszont idegen nyelvet nem beszélek. Milyen munkakörökben lenne esélyem?

jan. 27. 21:16
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
71%

Tanárként szerintem nem lehet nagy élettapasztalatod a versenypiacon és a multiknál, de hidd el, hogy sok esetben sírva mennél vissza az iskolába tanítani. A pénz nem minden!!


Persze, ha már utálsz tanítani, akkor érdemes megpróbálni mindenhová beadni a jelentkezésedet, ahová csak egy bármilyen diploma az elvárás, meg persze ráfeküdni legalább az angolra....

febr. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos igaza van a "károgóknak", bár nem írtad, pontosan milyen munkára gondoltál.

Nem vagyok tanár, de bölcsész, és idén szeretnék munkát váltani. Muszáj volt felhoznom az angolomat felsőkfokra, nagyjából ez az alap, ha irodai munkát akarok.

márc. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!