Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemen az utolsó félév...

Egyetemen az utolsó félév átlaga számít valahol?

Figyelt kérdés

Utolsó félévre 1 db tárgyam +szakdolgozat + államvizsga maradt.

Ösztöndíjhoz nyilván nem számít az utolsó átlag, hisz ha minden jól megy most fogok végezni.

(Többi tárgy már megvan 1-et nem tudtam felvenni időpont egyezés miatt)


Ha jól sejtem olyan szempontból lesz probléma, hogy az össz jegyet fogja rontani, mivel a diploma jegy nálunk úgy néz ki hogy félévek átlaga + szakdoga és a védés+ szóbeli tétel


És nyilván annak az 1 db tárgynak az átlaga nem lesz jó, hiába lesz 5-ös ha azt is 30-cal osszák.


jan. 28. 21:09
 1/7 A kérdező kommentje:

[link]


1:Neked ennyit tudnék mondani, a felettébb értelmes hozzászólásodra ;)

Keresd meg inkább tatát, ne csak mamát emlegesd. -.-

jan. 28. 21:23
 2/7 anonim ***** válasza:
75%

Már pedig igaza van 1-esnek (osztják).

Egy pályáztnál ez okozhat inkább gondot.

jan. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

3:

Márpedig az egyesnek semmi értelmes válasza nem volt a kérdésre.

Nem olvastam vissza amit kiírtam, és nem figyeltem, hogy a telefon átjavította osztják helyett osszákra. Nem hiszem, hogy ezen kellene fennakadni.


Úgy látom neked is sikerült kihagynod egy betűt, mégis eltudta olvasni mindenki. Értelmes hozzászólása nincs, de okoskodni azt szeretne.

Mire gondolsz egyébként?

jan. 28. 21:34
 4/7 A kérdező kommentje:

Még azt is elárulom neked, hogy ez már a második lesz.

Megnézném neked mennyi van, a kérdéshez még mindig nem tettél hozzá.

További jó irigykedést!

Aztán majd tanuld meg,hogy amihez nem értesz abba ne szólj bele, mert itt az égvilágon senki nem kíváncsi rád.

Szomorú tudom, de igaz.

jan. 28. 22:34
 5/7 anonim ***** válasza:
62%
elüldöztél minden válaszolót, gratulálhatsz magadnak :)
jan. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Bárcsak elüldöztem volna, ilyen seg*fejekre, mint te nincs szükség, mégis itt vagy.

Rád minden mp sok.

Tudod vannak azok az emberek, akik ha nem tudnak valamit nem okoskodnak bele, jaaa nem sajnos nem tudod...


Egyébként privátban írtak, és kaptam választ a kérdésemre, eddig is felesleges voltál itt, ezután is úgyhogy pá.

jan. 29. 17:09
 7/7 A kérdező kommentje:

2:

Nem tértél ki rá, hogy milyen pályázatra gondolsz?

Ösztöndíj?

Oda sosem az aktuális kreditet nézik, hanem az előző vagy előző 2 félév kreditszámát/ átlagát.


Mivel ez utolsó félév szerintem nem lesz már rá szükség.

A diplomajegyet ronthatja szerinte, mert abba beleszámít a félévek átlaga.

febr. 2. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!