Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek van esély, hogy...

Szerintetek van esély, hogy felvegyenek az Óbudai Egyetemre?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szerintetek van esély, hogy felvegyenek az Óbudai Egyetemre?

Kérlek ne legyetek csak azért, mert hátrányos helyzetű vagyok, elnézőbbek. Mondjátok meg őszintén, hogy esélyes vagyok-e, hogy felvegyenek az Óbudaira.


11.évvégén 3db 5-ösöm volt és 2bd 4-esem.


12.évvégén 4-es és 3-as tanuló leszek szerintem, mivel beteg vagyok és nem tudok olyan jó eredményeket hozni és a félévim is 3-as 4-es lett.

A hátrányos helyzet miatt (bénulásom miatt) 10 pluszpontot kapok, illetve emelt digitális kultúrából teszek le érettségit. Ami maximum 60%-os lesz szerintem.

Az 5 fő tantárgyból 3-as 4-es leszek évvégén szerintem.

Szerintetek van esély, hogy felvegyenek az Óbudaira?


Válaszokat előre is köszönöm.



febr. 3. 11:45
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
12 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
Segítene, ha írnál egy szakot. Vagy az mindegy?
febr. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mérnökinformatikus nappali, Bsc
febr. 3. 11:48
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod
febr. 3. 11:48
 4/5 anonim ***** válasza:
84%
Miért ne lenne esélyed? Mindenkinek van, aki jelentkezik. És ha nem az Óbudaira, akkor mész máshova. Sok sikert!
febr. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszod.

Remélem sikerülni fog 😅

febr. 3. 23:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!