Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit lenne érdemes tanulnom?...

Mit lenne érdemes tanulnom? Minek lenne értelme?

Figyelt kérdés
25 éves vagyok, Pécstől nem messze lakok egy faluban. Van 2 végzettségem, egy informatikai amit utálok, ennélfogva nem is értek hozzá(érettségi miatt maradtam végig), illetve egy szőlész-borász szakmunkás, plusz egy FOKSZ képzés az utóbbiból. Ezt szeretném csinálni, de lehetőséget nem találok a környéken, ezért kénytelen vagyok olyant dolgozni amit nem szeretek, ráadásul 12 óra, 2 műszak, így hétköznap nem is jut igazán időm semmire. Van még egy B-s jogsim kicsit több, mint 2 éve, vezetek is majdnem napi szinten azóta. Gondolkodtam a targoncás jogsin, de valami tanfolyamon, vagy egy harmadik szakmán is. Mi az amivel manapság a minimálbér felett lehet keresni, de nem is kell 12 órázni folyamat vagy 3 műszakozni?

febr. 5. 21:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Honnan tudnánk erre válaszolni? Van egy piacképes szakmád, de nem írod, hogy bármi érdekelne. Mit tudnánk így javasolni?
febr. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szőlész-borász végzettséggel hol lehet elhelyezkedni általában, tehát milyen típusú munkahelyen?

A targoncás az jó ötlet.

febr. 5. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%
Én először is pénzgyűjtésben gondolkoznék, hogy a tanulmányaim alatt már ne legyen rá gondom. Tehát, a megoldás a külföldi munka néhány évig, hogy azután itthon nyugodtabban tudj tanulni
febr. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A helyedben valami foszos GTK szakot végeznék el...de nem tudod mit szeretnél... egymástól független képzettségeid vannak és amúgy az első egy piacképes lenne...így nehéz segíteni
febr. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Bármilyen munkát fel lehet javítani számítógépes ismeretekkel. Ezen a vonalon kellene elindulni, az alapok megvannak, csak meg kell keresni azt, ami érdekel, de az a Te feladatod.
febr. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Oké, hogy versenyképes az első szakmám, de utálom, sokat felejtettem meg nem is ment az a része amivel lehetne dolgozni. Excel meg Word használatából nem lehet megélni. A targoncás jogsin is ezért gondolkodok. Ami a második szakmámon kívül érdekelne az a csomagkiszállítás, meg ilyenek. Új szakmaként viszont semmi ötletem sincs. De valami mozgós, nem folyton ülés munka.
febr. 7. 05:48
 7/7 anonim ***** válasza:
Gyógytornász
febr. 7. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!