Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek melyik Corvinusos...

Szerintetek melyik Corvinusos diákszervezetek illetve szakkollégiumok a legjobbak szakmai és közösségi szempontból? Mi a véleményetek róluk?

Figyelt kérdés

ezek a diákszervezetek érdekelnének legfőképp:

-ESN

-JÉG

-Wave

-AEGEE

-HBA


Szakkolik közül pedig ezek:

-EVK

-Heller

-Fakt

-Rajk


De egyébként minden más jó dsz és szakkoli is érdekel, szívesen várom a véleményeiteket.


Ezek azok a területek, amik elsősorban érdekelnek:

-Rendezvényszervezés

-Marketing

-Nemzetköziség



febr. 8. 14:45
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én FAKT-os vagyok. Mind szakmai, mind közösségi szempontból tudom ajánlani. Szerény elfogult véleményem szerint szakmailag a legerősebb a szakkolik és dsz-ek közül a legdiverzebb kurzuskínálattal és szakmai összetartással. Itt van Közösség és Marketing Team, ahol ki tudod élni maximálisan az ezekkel kapcsolatos vágyaidat. A nemzetköziség kb. egyik szakkolira sem jellemző, inkább a dsz-ekre. Viszont egy AEGEE teljesen más szint, mint egy FAKT szakmailag, meg sem közelíti. Te tudod, hogy pontosan mik a fő prioritásaid. Ha további kérdésed lenne a FAKTról, írj nyugodtan
febr. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors választ. Lenne pár kérdésem a Fakttal kapcsolatban:

Hogyan zajlik a felvételi, nehéz bekerülni?

Milyen jellegzetezebb eseményei, programjai vannak?

Te pl milyen kurzusokon szoktál részt venni, melyik szakmai irányokban “fejlettebbek”?

Áltanosan, mely szakokról jelentkeznek/kerülnek be ide a legtöbben?

Te a koliban is laksz/ érdemes ott lakni?

febr. 9. 01:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!