Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » KRE vs. PTE - közösségi élet...

KRE vs. PTE - közösségi élet melyikben jobb?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Azoktól az emberektől kérdeznék, akik tanultak, vagy épp tanulnak a Pécsi Tudományegyetem és/vagy a Károli egyetemen.

A közösségi élet milyen nálatok? Mennyire szervez az iskola programokat, hol kellemesebb tanulni?

A szak most legyen mindegy, ami kötelező, az mindenhol az, én inkább az életre vagyok kíváncsi az egyetemen belül.

Előre is köszönöm ha válaszoltok!



febr. 10. 14:06
 1/4 anonim válasza:
PTE-re jártam 10 évvel ezelőtt. A TTK-n belül volt valami klub, ahova be lehett ülni, meg talán programokat is szerveztek oda, de az orientációs napon kívül egyszer sem voltam ott. A közösségi élet nem az egyetem belül zajlott. Max annyi kötődés volt az egyetemhez, hogy a haveri kör a koleszosokból, csoporttársakból és lakótársakból állt, de ennyi.
febr. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem gondolom, hogy lenne közösségi élet a PTE-n. Persze adott szakon tanulok csinálhatnak közsös progikat, pl. kocsmatúra, bulihelyeken szakestek, stb. Viszont ilyen egyetemi klubok, különösebb összetartozás érzés, mint a filmekben nincsenek. :)
febr. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én KRE-n kezdtem a barátnőmmel, és átkeletkeztem a PTE-re távolság miatt. Nem bántam meg, az a tapasztalatom, hogy a vidéki de neves egyetemek sokkal barátságosabb az és több a program is, amiket szerveznek a diákoknak.
febr. 11. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
PTE-ről nem tudok nyilatkozni, de Károlin nemrég lett a Károli Klub, van sportnap is (ez lehet, más egyetemen is van), van keresztény diákkör, színházi előadások... A lényeg, hogy a Károlin szeretik a közösségi életet, az már más, hogy ki mennyire vesz részt ezekben.
márc. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!