Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ez a szak megfelelő lenne nekem?

Ez a szak megfelelő lenne nekem?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Gondolkoztam, hogy gazdálkodás és menedzsment szakra mennék, mert eddig én turizmus szakon gondolkodtam, de viszont nem vagyok emberközpontú, meg nem vagyok annyira oda az emberekért, vagyis inkább úgy fogalmaznák, hogy nem vagyok annyira toleráns másokkal. Ezt a szakot ajánlotta az unokatesóm és keresztanyám mert nem vagyok kommunikatív annyira. Annyira nem vagyok jó matekból, tanulási nehézségeim vannak, meg nincs sok pontom, viszont olyan egyetemre felvennének engemet önköltségesen ahol kevesebb a ponthatár.


Mit ajánlotok nekem?


febr. 12. 18:45
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!