Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Gazdálkodás és menedzsment...

Gazdálkodás és menedzsment vagy nemzetközi gazdálkodás szak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Utolsó pillanatban elkezdtem hezitálni a fent említett 2 szak közül.

Nem tudom jelen viszonylatban melyik lenne a versenyképesebb.

Logisztika mindenképp érdekelne, az meg inkább a 2. szak esetében kap nagyobb hangsúlyt ha jól tudom.

Esetleg év közben lehet szakot váltani ha meggondolnám magam és mégis a másik érdekel, nem az amit végül választottam?


Vélemények, tapasztalatok érdekelnének, SOS-ben.


Segítségeteket előre is nagyon köszönöm!



febr. 14. 12:25
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg teljesen mindegy. Kb ugyanazt tanítják mind a kettőn, a 70% bullshit, a 30%-ot pedig jobban megtanítják majd a munkahelyen. Akármelyikre jársz, akármelyik munkát tudod majd csinálni a másikkal is.


Ezen oknál fogva azt javaslom, írd előre a nemzetközi gazdálkodást, mivel az egy picikét specializáltabb szak és nincs belőle olyan iszonyat túlképzés mint a “se színe se szaga” gazdmenből.


Még jobb javaslat: írd előre az alkalmazott közgazdaságtant. Sokkal(-sokkal) jobb szak mint az előző kettő, nincs belőle túlképzés, és sokkal okosabb leszel a végén.

febr. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
febr. 15. 13:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!