Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Eötvös József Főiskola,...

Eötvös József Főiskola, mennyire barátságosak? Mennyire befogadóak az emberek?

Figyelt kérdés

Jelentkeztem az EJF-re tanító szakra, de olvastam, hogy mivel kisebb főiskola az emberek mindenkit ismernek, aminek van előnye és hátránya is.


Milyen egy ilyen kisebb közösségben főiskolán tanulni? Nem cikiznek ki embereket akik nem annyira extrovertáltak?



márc. 10. 23:08
 1/4 anonim ***** válasza:
28%
Pont, hogy nem fognak kicikizni, pont, hogy a legtöbb kisebb intézményben barátságosabb a hangulat, olyan, mintha egy ismerőssel tanulnál. Más kérdés, hogy mindenki sehol sem lehet szimpatikus, de gondolom nem fogod hiányolni a direkt szívatásokat, amiről mondjuk hírhedt egy BGE, BME suli.
márc. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Még valami: Az is más kérdés, hogy mennyit fog érni a diplomád, de ezt mindenki maga döntse el, hogy hová szeretne menni tanulni.
márc. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Levelezőn végeztem. Kis csoportok voltak (nappali is), az oktatók, szakvezetők mindenkit név szerint ismertek, rendesek, barátságosak.

Mivel kicsi a létszám, nincsen annyi és akkora buli, mint régen, hiszen nincs kivel... De ez most engem nem érintett.

A diploma meg pont annyit ér, mint bmelyik tanító diploma.

márc. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
márc. 12. 15:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!