Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogyan puskázzak röpdogánál?

Hogyan puskázzak röpdogánál?

Figyelt kérdés
tudom, hogy voltak már ilyen kérdések de légyszi írjatok...
2010. okt. 25. 20:00
 1/8 anonim válasza:
100%
Én már 2éva a tollamra rákarcolom/ráirom a cuccot még nem buktam le xD
2010. okt. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Tenyér.
2010. okt. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
kis papirocska ruhaujjba. természetesen hosszúujjú :P
2010. okt. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Írd a mobilodba azt csá.
2010. okt. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Írd a karodra azt hosszú pulcsi.
2010. okt. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
71%
Tanujj fijam mer megbux !
2010. nov. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Khm nekem van egy biztonságos módszerem. Tanuld meg pontosan hogy melyik betű hányadik az ábc-ben, miután ezzel megvagy egyszerűen letudod majd írni a lényeges részeket számokkal, a betűket(számokat) vesszővel válaszd el, a szavakat pedig pontos veszővel, így nem fogsz belezavarodni, az évszámokat pedig egyszerűen a számnak megfelelő betűvel jelöld. Elsőre lehet hogy egy kicsit bonyolultnak tűnik, viszont csak egyszer kell megtanulni, egy félbehajtott matekfüzet a padon rajta egy hosszú számsorral, nem zavarja a tanárokat röpdolgozat közben. Lehetőség szerint ne oszd meg az osztály társaiddal ezt a kényes műveletet, könnyen megakaszthatják az addig olajozottan működő gépezetet, ha ettől eltekintve mégis gyanússá válna, hogy gyakran nézegeted az ominózus füzetet, az akkor is csak egy számsort tartalmaz.
2010. nov. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
az utolsó hatalmas, köszi:D
2010. nov. 8. 15:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!