Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mennyire ellenőrzik a Bursa...

Mennyire ellenőrzik a Bursa Hungarica ösztöndíjat?

Figyelt kérdés

Megnyertem 10 hónapra

márciustól-júniusig

szeptembertől-januárig


Ha minden jól megy júniusban lesz a záróvizsga, ti jeleznétek a hivatalnak sikerem záróvizsgát követően, vagy a +5 hónapra (szeptembertől-januárig) megtartanátok a pénzt?

Nem nagy összegről van szó 5x 10e Ft, csak olyan rossz, hogy még ezt a kis pénzt is vissza veszik miközben megnyertem, de az már nem járna...


márc. 12. 23:27
 1/7 anonim ***** válasza:
83%

Én le leszek pontozva.

De szerintem ami nem jár(már), az nem jár(már).

Amúgy is egy diploma igazán szép "ajándék", az a potom 50k később elenyésző "lopott" összeg lesz.

márc. 13. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy mennyire ellenőrzik, de én biztos, hogy szólnék. Ha esetleg később ellenőrzik és rájönnek, hogy neked kvázi "tévesen" ment abban a pár hónapban, még kellemetlenebb lesz, ha vissza kellene fizetni
márc. 13. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1: AJANDÉK? :|

Annak semmiképp nem mondanám, nem keveset szenvedtem.

Sajnos csak az utolsó évben tudtam meg, hogy van ilyen ösztöndíj így csak 1 félévre tudom kihasználni (jelen félév), de tudom, hogy az senkit nem érdekel, én problémám.


2:

Erre lennék kíváncsi, hogy ellenőrzik-e .

Mert pl, hogy valaki bejelentkezik mamához, közben nem ott lakik stb. ilyeneket nem ellenőriznek.

márc. 13. 10:57
 4/7 anonim ***** válasza:
78%

"1: AJANDÉK? :|


Annak semmiképp nem mondanám, nem keveset szenvedtem."


1-es vagyok.

A magyar nyelvtan szabályai szerint én idézőjelbe tettem az ajándék szót.

Ez pedig természetesen azt jelenti, hogy sokat küzdöttél érte ésatöbbi, én inkább arra világítanék rá, hogy nagyobb öröm az a dokumentum, mint "potom" 50 ezer ft.

márc. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Láttam, az idézőjeleket, de semmi köze a kettőnek egymáshoz.

Pont azért, mivel rengeteget kellett tanulni, az órarend mellett diákmunkát sem tudtam vállalni... az 50e Ft is pénz.


A diplomával nem lesz másnap munkája az embernek, a pénz pedig mindig jól jön, még ez a kevés is. Nem véletlen igényi meg az ember, nyilván nem azok kapják ezt meg akik nem is szorulnak rá.

márc. 13. 13:50
 6/7 anonim ***** válasza:
78%
Rendben, legyen igazad. Szia.
márc. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szia
márc. 14. 00:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!