Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen tapasztalatotok vagy...

Milyen tapasztalatotok vagy véleményetek van a Pannon kincstárról?

Figyelt kérdés
Főleg a Gyógymasszőr képzés érdekelne ha van valami élményetek pozítív vagy negatív nagyon szívesen meghallgatnám

márc. 19. 21:06
 1/1 anonim ***** válasza:
Én más eü-s képzésre jártam, de hulladék hely. Ezt alátámasztandó ajánlom figyelmedbe a legtöbbre lájkolt google véleményeket róluk! Ügyintézésben elérhetetlenek, emailre nem válaszolnak, nem veszik fel a telefont, vagy néha felveszik, megbeszélünk valamit, de nem csinálják meg, amit megbeszéltünk, ezért pár hét múlva újra megkeresem őket, mire nagy nehezen elérem őket, újra megbeszéljük, és újra nem történik semmi! Az én ügyem pl. immáron több mint 2 hónapja húzódik, ami egy igénybe vehető lehetőség náluk, amire standard eljárásuk van, nem egyedi problémával fordultam hozzájuk, és mégis sehogyan se áll az ügyem ennyi idő után se. Az online oktatásban a tanár autópilóta üzemmódban felolvassa a semmennyire sem gyakorlatias power pointokat, hogy még véletlenül se alakuljon ki egy kicsit is tisztább kép benned arról, hogy a melóhelyen majd ez meg az mit is jelent a gyakorlatban, vagy hogy mi valaminek a menete lépésről lépésre, vagy hogy ezt meg azt mi miatt csinálják így, és miért nem szabad pl. úgy. Ha mazochista vagy, túl jó állapotban vannak az idegeid, túl sok a felesleges pénzed, vagy már tudod a szakmát és nem ott akarnád megtanulni, akkor mindenképp jó választás a Pannon, amúgy nagyon messzire kerüld el! Én sajnos nem tudom, mert csak náluk van az a képzés felnőttképzésben, ami nekem kell, bár lehet inkább hagyom a francba, csak az a baj, sok pénzt és időt dobnék ki akkor a kukába.
ápr. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!