Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az emelt írásbeli érettségit...

Az emelt írásbeli érettségit a saját iskolában vagy a megye székhelyen kell írnom?

Figyelt kérdés
Németből emeltezek, előre hozottan.

márc. 27. 13:43
 1/6 anonim válasza:
36%
A saját sulidban nem lehet emeltet írni ha jól tudom ahol en tanulok peldaul legkozelebb a megyeszekhelyen tudok emeltet írni.
márc. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%
Én úgy tudom lehet saját iskolában, ha szervez ! Most mész először , hányadikas vagy?
márc. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen, ez az első. 11.-es vagyok.
márc. 27. 15:15
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Általában másik iskolában írod az emeltet, de akár a saját sulidban is lehet (ha szervezik).

Nekem az írásbelim a saját sulimban volt, a szóbeli egy másikban (mindkettő megyeszékhelyen volt)

márc. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Mindenhol ki van osztva, hogy melyik emelt érettségit melyik suli csinálja, szóval attól függ miből emeltezel.


A mi sulinak a nyelvi emelteket csinálta, aki angolból vagy németből emeltezett az helyében volt. Egy másik suli csinálta a matekot, nekem oda kellett mennem, egy harmadik a fizikát, egy negyedik a kémia-biológiát.

márc. 28. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
53%
A kormányhivatal osztja be a jelentkezések alapján, nem az iskola döntése vagy szervezése. A megyeszékhelyen biztosan van emelt, de ha sok a jelentkező, igyekeznek más településeken is iskolákat kijelölni, hogy ne kelljen annyit utazni. Az írásbelit könnyebb decentralizálni, mint a szóbelit.
márc. 28. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!