Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Aki ELTE GTK ra jár, tudnátok...

Aki ELTE GTK ra jár, tudnátok segíteni abban, hogy mennyire nézik szigorúan a szakdolgozatot?

Figyelt kérdés
Vezetés és szervezés Msc-n most vagyok végzős, a szakdolgozatomat április 7-ig kell leadni, van benne szekunder és primer kutatás a vizsgált témához, a primernék kérdőívvekkel és mélyinterjúval vizsgálom a témámat. Tudom nem írtam ki a témám, de eddigi tapasztalatok alapján mennyire szivatnak védéskor? Sajnos heti 40 óra munka mellett lehet nem lesz a legminőségibb munka, ráadásul konzulens és bármiféle egyetemtől való segítség nélkül elég nehéz tudni, jó e egyáltalán amit csinálok, és félek, az előzetes értékelésen dobják vissza… eddigi tapasztalatok alapján tudnátok segíteni, mi várható?

márc. 30. 20:07
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

És esetleg magántanári vonatkozásban kértél véleményezést?


A módszertant nem árt, ha azért átnyálazod. Szerintem nagyjából a bevezetés, módszertan, következtetések és válasz az, amit néznek.

márc. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Másik szakon végeztem előző szemeszterben, a neptunos végleges leadás előtt még fel kellett tölteni moodlebe és prezentálni, nem tudom ez nálatok is van-e, mennyire bizottság függő. De ott még mindenkinek mondták mit kell javítani, volt pár prezentáció ami látszott hogy összedobott, szakdoga kapcsán is sok meglátás volt. Viszont csak egy csajról hallottam akinek nem fogadták el, de mert probléma volt tartalmilag, formázással és hivatkozással is, amiket nem javított. Védésen már lightosak voltak, senkit nem szivattak.
márc. 31. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!