Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit szóltok ahhoz a jelenségrő...

HunLo kérdése:

Mit szóltok ahhoz a jelenségről ,ami kor bekerül a tanár gyereke ugyan abba az iskolába ahol a tanár tanít?

Figyelt kérdés
Én már többször szemtanuja voltam ennek a jelenségnek ,aminek az lett a vége ,hogy a tanárgyereknek minden meg lett engedve és mindent elnéztek neki.

ápr. 2. 18:40
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Általános suliban az egyik osztálytársamnak az igazgatóhoz volt köze, ott a legtöbb tanáron nagyon észrevehető volt a kivételezés, gondolom a saját maguk érdekében tették ezt; bár lehet igazgatói befolyásra is. Gimiben is rengeteg példa volt erre, számtalan tanárnak járt oda a gyereke, ott viszont semmi ilyet nem tapasztaltam. Pedig ott is az igazgató gyerekei jártak a suliba; mégsem kaptak más bánásmódot. A gyerekek js mindent megtettek azért; hogy a tanulmányaik alapján értékeljék őket jónak. Szerintem ez a normális és nem az első.
ápr. 3. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Nálunk a kivételezés az óriási volt egész iskola szerte.

Sajnos ,ha én csináltam valami rosszat normál gyerekként akkor mennem kellett az igazgatóiba és kaptam a igazgatóit.

Azok akiknek volt tanár rokonuk,ismerősük azok sokkal durvább dolgokat csináltak ,amik már egyes esetekben átment a zaklatásba testi sértésbe.Illetve sokszor még a tanároknak is nagyon csúnyán beszologattak ,de az egyik tanár sem mert vagy akart lépéseket tenni az ügyben.


Ahogy látom én jártam csak nem normális iskolába,tanárok,diákok közé.

Na mindegy.


Jöhetnek még a válaszok!

ápr. 3. 11:04
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Én abba az általánosba jártam ahol nagymamám tanított, és kb. akkor mehetett nyugdíjba amikor másodikas voltam. Engem nem tanított, hanem egy másik osztályt az évfolyamban, igazából nem is ugyanazon az emeleten voltunk. Csak akkor találkoztam vele a sulin belül amikor uzsonnát adott nekem.

Se negatív, se pozitív diszkrimináció nem ért soha. Mindenesetre a család nem hagyta, hogy abba az osztályba menjek ahol ő tanít, ami szerintem így volt a legjobb mindenkinek.

ápr. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

13-mas

Nálunk a tanárgyerekeket a saját szülei is tanították.

De később kiderűlt lehetett rá következtettni amikor kiderűlt ,hogy a másik iskolába(közép) megbukott a saját felvett tantárgyából ,ami ugyan az volt ,mint amit a rokon tanított.Gondolom belejavítottak a dolgozatokba otthon.

És emiatt egész végig illuzióban volt a szülő és a diák is ,hogy de jó az adott tárgyból és a valóságban pedig sajnos nem volt az.

ápr. 3. 11:18
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Az igazgató fia és néhány srác cigiztek a WC-ben. Az apja bement. Kizavarta a többieket, a fiát pedig csúnyán elverte. Nem tudom, hogy mindenki igazgatóit kapott-e, de a diri fia igen. Otthon talán az anyja írta alá. :D Egyébként nem volt népszerű, csak idegesítő és műlaza, de nem volt neki minden megengedve, sőt. Tanulmányilag sem volt kiemelkedő, de nem kivételeztek vele a tanárok és nem is tanult tovább. Persze biztos vannak olyan tanárgyerekek, akikkel elnézőbbek a kollégák, de nálunk nem ez volt a helyzet.
ápr. 5. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

15-es

Mázlista..

ápr. 5. 10:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!