Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Valaki összehasonlítási...

Valaki összehasonlítási alapot adni az ELTE GTK és a BME GTK-ról? Ha nem vennének fel a Corvinusra, pótfelvételin valamelyiket írnám be, csak nem tudom a GTK oktatási szempontjából melyik a jobb egyetem.

Figyelt kérdés
Nemzetközi gazdálkodás érdekelne, vagy a gazdaság és menedzsment szakok.
ápr. 6. 10:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem gondolom, hogy lenne lényeges különbség. Kb. minden azon múlik a GTK-s szakoknál, hogy te mennyit raksz bele sulin kívül.

Miért nem jelölted meg őket a rendes felvételi eljárásban? Pótfelvételin lehet nem fogják indítani őket pl. BME-n tavaly nem indult egyik sem. Ráadásul majdnem 100%, hogy csak önköltségesként lehet majd megjelölni.

ápr. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Akkor még nem gondoltam rájuk, mert annyira a Corvinusra koncentrálok, meg most jelenleg a BGE-n vagyok, így marad intézményem, de nem igazán akarok a BGE-n maradni úgy érzem.
ápr. 6. 12:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!