Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A mérlegképes könyvelői...

A mérlegképes könyvelői szakirányú felsőfokú végzettségnek minősül?

Figyelt kérdés

Külső konzulenst kell keresnem és találtam is egy személyt aki elvállalná. Megkérdeztem a sulis koordinátortól mi a feltétele a külső konzulensnek és azt mondta szakirányú felsőfokú végzettséggel kell rendelkeznie. Neki mérlegképes könyvelői végzettsége van, az annak számít? Rákeresetem, de több fajta választ dobott fel az internet és nem tudom eldönteni most akkor mi van

A válaszokat előre is köszönöm :)



#konzulens #mérlegképes könyvelő #záródolgozat #szakirányú felsőfokú végzettség
ápr. 7. 12:41
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem számít annak.

Felsőfokú végzettségnek a főiskolai/egyetemi diploma számít.

Jogilag azok a végzettségek, amik az MKKR/EKKR 6-os szintűnek, vagy afelettinek minősülnek. A mérlegképes könyvelő végzettség MKKR/EKKR 5-ös szintű végzettség.

ápr. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ :)
ápr. 7. 17:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!