Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Öcsém óvónénije előtt leégtem,...

Öcsém óvónénije előtt leégtem, mit csináljak? (Nem troll kérdés)

Figyelt kérdés
Öcsém ovis, és nagy csoportos 6 éves jött egy új óvónéni, aki kb 40 éves rendőrtiszt volt, úgy jött ilyen helyre dolgozni. Öcsémnek mondtam jól viselkedjen ,mert az új óvónéni nagy tiszt volt, lehet már főtiszt volt. Mondtam ,hogy az ilyenek kezelték az ágyúkat, ütegeket, nagy 150 mm D20as tarackokat ,tüzérséget irányították, kontrolálták a tüzérsègi tűzet stb tehát viselkedjen. Öcsém elmondta az óvónénijének aki amikor érte mentem elmondta, hogy a rendőrségen nincs tüzérség, se ágyúk. Csak a kisöcskösömet akartam figyelmeztetni, hogy jól viselkedjen. Szerintem az óvónő teljesen hülyének néz. Mit tegyek?

ápr. 8. 13:09
 1/6 anonim ***** válasza:
14%
Szerintem az óvonéni égett be, hogy ennyire nem érti a poént.
ápr. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem itt a legnagyobb gond az az, hogy ezzel azt suggaltad az öccsédnek, hogy tartania kellene az óvónőtől. Alap, hogy nem azért viselkedünk, mert valaki valamilyen beosztásban volt
ápr. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%
Minek beszélsz ennyi sületlenséget a gyereknek? Alap, hogy mindent visszacsipognak az oviban, legalább igazat mondj neki. :D
ápr. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
60%

Legalább lány vagy, h ilyesmiket mondtál?


Én értem, mit akartál elérni, de kicsit lehetett volna intelligensebben is.

ápr. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
51%

Még valami: ismerd a szavak használatát!

nem leégtél, hanem beégtél inkább.


Nagyon erőltetve talán okés lenne a szójárásod, de leégni a tűző napon történő napozás során szokás, beégni meg mások előtt, ha valami nem odaillőt cselekszel.

ápr. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Tanuld meg, az ovisok mindent visszamondanak :D és az óvónő is erre akart figyelmeztetni.

Semmilyen negatív példával ne menj az óvónővel szemben, egész nap vele van az öcséd.

ápr. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!