Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Szerintetek nem gáz hogy a...

Szerintetek nem gáz hogy a lányom egyik óvónénije a gyerekek alvásidejében a facebookra posztolgat dolgokat? Volt másnál is ilyen?

Figyelt kérdés

Itthon vagyok és tudom hogy ez az óvónéni van délután és látom ugye hogy pl. 10 perce posztolt valamit stb.

Ez még belefér szerintetek?



2016. máj. 25. 13:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%

És vajon hány anyuka szokott posztolgatni, amikor a gyereke alszik? :)

Alszanak a gyerekek, mit kellene csinálnia azon kívül hogy legyen csendben? Mennyivel rosszabb ez, mintha mondjuk olvasna, vagy kötögetne? Tényleg érdekel :)

2016. máj. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
88%
miért, szerinted mit tehet amíg ül a sötét teremben 30 alvó gyerek mellett? én gondozónő vagyok és simán netezek mobilon míg alszanak a gyerekek. nyilván ha valamelyik felébred akkor leteszem. olvasni nem tudok mert ahhoz sötét van, a malmozás meg unalmas.
2016. máj. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
87%
Én már várom a gyerekek alvósidejét (két ovissal vagyok érintett), az óvónők akkor posztolják a zárt csoportban az aznapi fotókat. Nem látom gondnak, ha a saját profilján is posztol néha.
2016. máj. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
74%
Nem látom gondnak. Ki nem mehet, hogy kapáljon ezáltal hasznos tagjává váljon a társadalomnak, így ezzel üti el az idejét. Gondolom, ha valamelyik gyerek felébred, akkor foglalkozik vele. De mégis mit csináljon egy félig sötét szobában csendben? Ha meg beszélgetne valakivel, akkor az lenne a probléma. Ha teljes világosban kellene aludni a gyerekeknek, hogy ő olvasson vagy a következő foglalkozásra készüljön, akkor az lenne a gond. Ha kimenne és magukra hagyná a gyerekeket, akkor az lenne a baj. Jót nem tud tenni, ugye?
2016. máj. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Végül is igazatok van, csak gondoltam ez egy munkahely, meg az összes gyerek úgyse alszik, de mást úgyse nagyon tudna csinálni alvásidőben, ezzel legalább nem zörög. Lehet csak azért vagyok kritikusabb ezzel az óvónénivel, mert a lányom sokáig nem szerette, így már minden "lépését" kétkedve nézem.

Ment a zöld kéz mindenkinek!

2016. máj. 25. 13:52
 6/16 anonim ***** válasza:
77%

Egyáltalán nem gáz.Nem is értem,hogy ez hogy merült fel benned.Szerinted mit kellene csinálnia,a falat kellene bámulnia egy órán keresztül?

Akkor lenne gáz az,hogy mobilozik,amikor valamilyen foglalkozás helyett tenné,a gyerekek meg azt csinálnának,amit aknának felügyelet nélkül.Viszont egy alvó gyerekre nem gondolnám,hogy túl sok figyelmet kellene fordítani,levegőt csak nem felejt el venni a gyerek,hogy ott kelljen állni felette,hátha lélegeztetni kell.

2016. máj. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
77%

Hát így érthető..

Egyébként a kórházban az esti ügyeletes nővérek is mobiloznak vagy aludnak,pedig rajtuk több múlik,mint egy óvónénin,és az is munkahely.

2016. máj. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
59%
Neked most nem munkaidő van? :-)
2016. máj. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
18%
Nem örülnék neki, de hát sajna ma már ez van :(
2016. máj. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
79%

Alvásidőben, az még rendben van. Inkább akkor, mint minkor délelőtt a gyerekekkel kellene foglalkoznia.

Amúgy ez természetes, bölcsis munkatársaim is facebookoznak alvásidőben.

2016. máj. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!