Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hány %-ot jelenthet egy-egy...

Hány %-ot jelenthet egy-egy idézés a dolgozatban?

Figyelt kérdés

Már majdnem kész, de szívem szerint még tennék bele egy idézett részt.

+1 idézett szöveg sokat dobhat az eredményen? úgy értem 1-2 %-kal vinné feljebb vagy lehet akár 5% is?


ápr. 12. 20:36
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

10:

Magyarul nem jól írtad meg?

ápr. 15. 14:04
 12/13 anonim ***** válasza:

#11:

Nem. Magyarul megírták, visszadobták, és azzal jöttek hozzám, hogy javítsam ki hogy átmenjen.


Szolgáltatóként csúnya lenne, ha olyan munkát adnék ki a kezemből, ami nem teljesíti a követelményeket.

ápr. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

12: Azt hittem azért írod, hogy ügyfeled, mert te írtad a munkát, amit visszadobtak.


Szolgáltatóként csúnya, de jártam már úgy én is. Kíváncsiságból írtam egy írónak (oldalon keresztól, tehát nem én választottam ki kihez kerül a munka) és nem kaptam jót, 15e Ft-om bánta...

ápr. 15. 17:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!