Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Olajmérnöki főiskola / egyetem...

Olajmérnöki főiskola / egyetem van Magyarországon?

Figyelt kérdés
A Miskolcin kívül, hol van?

ápr. 13. 17:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nincs, Miskolcon sem.


Olajmérnök szak van, és az tényleg a Miskolci Egyetem Műszaki Föld- és Környezettudományi Karán van meghirdetve.


[link]

ápr. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
De csak angol nyelven van az is.
ápr. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Műszaki földtudományi alapszakra kell jelentkezni, 4 félév után specializálódhatsz olaj és gázra, msc-n pedig 2 választásod van, magyar nyelvű olaj és gázmérnöki, ami inkább gázra koncentrál, vagy olajmérnöki angol nyelven, ami az olajra. Csak Miskolcon van egyetemi szintű képzés. Illetve erre szakosodott középiskola is van, ha jól tudom Békéscsabán.
ápr. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Miskolcot nem fogod megbánni.
ápr. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy ilyen szűk területet lefedő mérnök szakra mennék-e. Aminek amugyis kérdéses a jovoje. Meg nem szűnik de simán lehet, hogy joval kisebb iparág lesz ez mint most. Aztan persze bármi lehet. Írd be nagyobb allasportalok keresőjébe , hogy villamos vagy gepeszmernok. Majd utána, hogy olajmernok. Sztem tized annyi allas sincs vele, még megközelítőleg sem. Igaz hogy kevesebben is végeznek. De én akkor sem tudom hogy mennyire szerencsés olyan területen végezni ahol mondjuk pár cég jöhet csak szoba itthon. Mi van ha ők pont nem bővitenek ha végzel? Vagy ha mondjuk vegez 30ember és mondjuk kettőt tud csak felszívni a piac akkor ok hova mennek?
ápr. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Kíváncsiságból beìrtam a professionra csak ott gépeszből közel 900, villamosmérnökiből 500 nyitott lehetőség van. Úgy, hogy van aki máshol hirdet. Olajmernokibol mindössze 5 db nyitott lehetoseget adott ki.
ápr. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!