Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mennyire gáz ha nem öltönyben...

Mennyire gáz ha nem öltönyben megyek érettségire?

Figyelt kérdés
Hivatalosan nem kötelező az öltöny csak az iskola várja el de ugye nem tagadtahtják meg a vizsgát ilyen miatt. Nekem meg nincs kedvem egész nap abban lenni főleg nem ilyen melegben. Szóbelire meg nyilván fel fogom venni, úgy illik, de írásbelin semmi értelmét nem látom.

ápr. 28. 13:45
1 2
 1/17 anonim válasza:
88%
Az ész a fontos, nem a haj!
ápr. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
37%
Eléggé. Alapvető illem, hogy adott alkalmon az annak megfelelő öltözékben jelenünk meg. Még nincs késő ennek az elsajátításához, de felnőttként már saját magadat hozod kellemetlen helyzetben, ha ezt nem tanulod meg.
ápr. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
41%
Nyáron 40 fokos melegben is lehet strandra menni nagykabátban, csak az embereknek általában van eszük és használják. Na meg vannak bizonyos etikettek amiket be szoktunk tartani például érettségin is.
ápr. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
31%
3 nap egymásután érettségi... nyilván nem mehetsz ugyanabban a ruházatban. rotálni kell. ez azt is jelenti, pihentetni kell ruhadarabokat... ebben benne van, hogy az öltöny is pihizni fog egy nap, de ugye nem csak 1 szalonképes cuccod van?
ápr. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
74%

Én is most fogok érettségizni... Én se látom sok értelmét, hogy egy nyamvadt papírnak minek kiöltözni. Csoda hogy a röpdolgozatot megtudtam írni kényelmes ruhában.

Én nem találom sok értelmét, mert feszengek benne, zavar a koncentrációban, így én leveszem majd addig lesz rajtam amíg anya látja 😂

Utána csak a karomon cipelem.

ápr. 29. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
0%
Nem is való neked az a "nyamvadt papír" 08.53-as! Kőműves mellé segédmunkásnak pedig megteszi egy rövid gatya trikóval is!
ápr. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
87%

Nem, valóban nem való nekem. Nem is akarok irodában dolgozni. Jobb nekem a trikó nadrággal. 🤭

A nememet sem tudod, úgy ugatsz bele mások dolgába.

ápr. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
10%
7, Mondjuk tekintve, hogy a kérdés öltönyről szól, és az egy férfi ruhadarab... :D Biztos nehéz kitalálni.
ápr. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
71%
"A nememet sem tudod, úgy ugatsz bele mások dolgába". Odáig nem jut el a kis buta agyad hogy azért ugatok gatyáról mert öltönyről szólt a kérdés?
ápr. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
9%
Megbuktatnálak elvből mégha hibátlant írnál akkor is
ápr. 29. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!