Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mennyire gáz ha nem öltönyben...

Mennyire gáz ha nem öltönyben megyek érettségire?

Figyelt kérdés
Hivatalosan nem kötelező az öltöny csak az iskola várja el de ugye nem tagadtahtják meg a vizsgát ilyen miatt. Nekem meg nincs kedvem egész nap abban lenni főleg nem ilyen melegben. Szóbelire meg nyilván fel fogom venni, úgy illik, de írásbelin semmi értelmét nem látom.

ápr. 28. 13:45
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
88%

10.: nagy szerencse, hogy ezt nem tehetnéd meg. 😁

Baromság is kiöltözni egy érettségi miatt.

ápr. 30. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Tavaly nalunk a fiuknak kotelezo volt, de bent mondtak nekik ,hogy vegyek le. Megertoek a meleg miatt.
ápr. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
0%
Szüleid temetésére is elmehetsz gatyában és szakadt trikóba, csak az embernek legyen egy kis igénye önmaga felé.
máj. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
6%
Kapsz egy nyaklevest akkor megtanulod a rendet
máj. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
64%
Trottyos gatya kötelező
máj. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
93%
Nálunk írásbelin szinte senkin se volt tavaly ha jól emlékszem, szóbelin már kell. Vegyél valami kényelmes de mégis azért elegánsabb ruhát úgy nem köthetnek bele szerintem
máj. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
32%
Én hawaii ingbe és nájk papucsba mentem dehát kinek mi
máj. 6. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!