Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen iskola a veszprémi...

Milyen iskola a veszprémi Jendrassik-Venesz középiskola?

Figyelt kérdés
mILYEN A GYEREKEK, FEGYELEM VAN E ÓRÁKON?mEG ILYENEK?.....
2010. okt. 28. 12:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Sose voltam jendrás, de nem a fegyelemről híres az a suli.
2010. okt. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
57%
Hát én ide járok a Jendrába és imááádom....nem olyan mint egy börtön ez tény és való, de ha rendnek kell lenni akkor az is van..had ne jellemezzünk pár másik sulit...Ha valaki tanulni akar az itt is tud meg ott is..teljesen mindegy h milyen suliba megy tovább....az más kérdés h sikerül e a rossz útra téríteni..de akit sikerül az vessen magára....az tökmind1 h egy híres jónevű suliba megy vagy nem.....az itt is elzüllik meg ottis....hidd el...:) és aki ide jááár nyugodtan mondhatom h nagyon szeretik....:)a tanárok rendesek, elnézőek....:) sok sikert hozzá!
2011. máj. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Jendráás vagyok és éppen másik sulit keresek.:D gondolhatod mennyire jó ! (:
2011. okt. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszi na végül.a füredi Lóczyba mentem:)

nagyonjó!:D

2011. okt. 19. 20:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!