Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha már beadtam a jelentkezési...

Ha már beadtam a jelentkezési lapomat még változtathatok rajta?

Figyelt kérdés
Az a problémám hogy most vagyok 8 -os és egy igen erős suliba adtam be a jelentkezésem ami szerintem meghaladja a képességeimet , de felvesznek talán de bukdácsolni fogok.Azért ide adtam be a jelentkezésem mert itt lehet tanulni Idegenvezető szakot és engem ez érdekel de a suli talán a legerősebb a városban. És az a kérdésem hogy lehet - e olyat hogy ha felvesznek az 1 - és a 2 helyen lévő iskolákba is akkor én a másodikat vállasszam? Hallottam róla hogy van ilyen , de ez hogyan működik?
2009. jan. 5. 19:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Nyugi, még változtathatsz a sorrenden, azt írod előre amit szeretnél!:)
2009. jan. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sajnos nem teheted meg, hogy a másodikat válaszd. Mindig abba az intézménybe iskoláznak be, amely a sorrendben a legelőrébb van azok közül, amelyekbe felvettek.
2009. jan. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Amit kifelejtettem: módosíthatod a sorrendet, de ha megvan a végleges sorrended és kihirdették a ponthatárokat, akkor már érvényes az, amit írtam.
2009. jan. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

legyél bátor, és kösd fel a gatyót !

Tanuld az idegenvezetést, ha azt szeretnéd!

Az egész élet a munkáról szól.

Most kell alapoznod, hogy majd aztán az életben legalább azt csináld, amit szeretsz.

2009. jan. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!