Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nem adtam le a fakultáció...

Nem adtam le a fakultáció leadásáról szóló papírt, pedig fél éve nem járok faktra?

Figyelt kérdés

Sziasztok, jó nagy bajban vagyok, nem adtam le a fakultáció leadásról szóló papírt az igazgatóságnak, és csak a szaktanárnak mondtam, hogy nem fogok járni többet,ezért egész második félévben nem jártam faktra. Ma értesítettek, hogy mivel az órák több mint 30%-áról hiányoztam,ezért elméletileg osztályozó vizsgát kell tennem az egész éves anyagból?

Mit lehet ilyenkor csinálni?? Már beszéltem az igazgatóhelyettessel, azt mondta semmit nem lehet csinálni ezzel, le kell valahogy osztalyozniuk.

Van bármi amit tudok tenni hogy ezt elkerüljem?



máj. 22. 19:27
 1/3 anonim ***** válasza:
ofővel lenne érdemes beszélni ha jó a kapcsolat köztete
máj. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Sajnos nem jó a kapcsolatunk, nem szokott semmit se segíteni, és most éppen elutazott valahova :(
máj. 22. 21:52
 3/3 anonim ***** válasza:

"mivel az órák több mint 30%-áról hiányoztam,ezért elméletileg osztályozó vizsgát kell tennem az egész éves anyagból? Mit lehet ilyenkor csinálni??"

Letenni az osztályozót, lehetőleg úgy, hogy a kettes meglegyen.


Miért, mit hittél, mi fog történni? Továbbra is benne voltál a névsorban, továbbra is ott volt a Krétában a tantárgy a többi tantárgyad között, stb.

máj. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!