Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Akg Ha valaki esetleg jár a...

Emmacskaa3 kérdése:

Akg Ha valaki esetleg jár a budapesti Alternatív közgazdasági gimnáziumba, tudna írni az iskolaról? 10-be mennék át, ha úgy alakul. Milyenek a tanárok, a közösség, a nyelvi év. Nagyon köszi. (;

Figyelt kérdés

jún. 11. 16:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért pont oda mennél, ha nem is tudsz róla ilyeneket?
jún. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem fognak átvenni, mert az egy elitgimnázium. Bekerülni is nagyon nehéz, úgyhogy nyilván max létszámmal működik az évfolyama.

Az előttem válaszolónak meg igaza van abban, hogy ha nem is tudsz semmit az iskoláról, akkor miért akarsz odamenni, és ők miért akarnának téged felevenni?

jún. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Szerintem van esélye, mivel fizetős és a honlapon is van infó az átvételről, pl ha szóbeli után elutasítanak ( amivel gyakorlatilag kimondják, hogy nem akarnak téged), még licitálhatsz helyekre. Sok sikert és ha más suli is megfordulna a fejedben, az ÓÁG-ot tudom jó szívvel ajánlani.
júl. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

#3 hogy a francba licitálhatna helyekre, ha elutasítják az átvételi kérelmét?

A licitálás csak a rendes eljárás keretében lehetséges, de ha totál elutasították ott is, akkor az sem lehetséges.

Ne szólj hozzá olyanhoz amihez nem értesz

júl. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Mivel fizetős a suli, ezért nem mindig telnek be a helyek. Ilyenkor kell licitálni. #3-mas voltam
júl. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Bocsánat szóbelire értettem, neked volt igazad, de az egyik barátom átvétellel került be ezért gondoltam, hogy válaszolok.
júl. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

De mindig betelnek, hatalmas a túljelentkezés.

Akkor vehetnek át esetleg, ha van üres hely, de az elég ritka.

júl. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!