Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Alternatív Közgazdasági...

Dubai kérdése:

Alternatív Közgazdasági Gimnáziumról vélemény? (AKG)

Figyelt kérdés
Légyszíves csak olyan írjon aki oda jár, vagy belülről ismeri! Az is érdekelne, hogy mennyire befolyásolja az, hogy a testvéreket könnyebben felveszik a közösséget, mennyire ‘nem okosak’ az osztályok. Vagy minden jó?

2018. márc. 1. 17:53
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én most voltam szóbelin, 92 PONTOT ÍRTAM és nem hogy az ösztöndíjasok nem vettek fel de még csak a 85.000 Ft ra sem


A tanulság az, hogy nem az okosságot / tudást nézik, hanem, hogy beillesz-e a közösségbe. Mondjuk ebből a szempontból jó, de készülj fel lesznek sznob gazdag gyerekek is. Ezt azért tudom, mert az általános sulimba szerveztek egy napot ahová rengeteg Akg-s jött és meséltek.



Volt aki 500.000 -et FIZET HAVONTA.(azért ez durva)


Ha akarsz tanulni akkor segítenek.



Többek közt ezért mentem el a szobelire, de csak kíváncsiságból.

Persze a top 5 gimi tárt karokkal fogad, szóval...



Sok sikert a továbbiakban😀

2018. márc. 16. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
54%
Minden célod elérésében maximálisan segítenek neked, ha nagy ész vagy, működik a tehetséggondozás, ha meg kevésbé, akkor segítenek abban, hogy ne legyél az "út szélén" hagyva. Az ösztöndíjrendszer miatt vegyesek az osztályok, van egy-két hülyébb gyerek, de amennyien az elmúlt években jelentkeznek ide, ez minimális. Nagyon-nagyon sok pluszt tud adni, nem feltétlenül lesz jobb mondjuk a matek érettségid(rosszabb sem), mintha egy belvárosi elitgimibe jártál volna, de emberileg nagyon kiforrott leszel.
2018. jún. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Átlagban szerintem olyanok az osztályok, mint egy jó belvárosi gimiben. Nem túl okosak (nem az elsőket veszik fel, ahogy #1 is mondta), de nem is túl sznobok (nem az összes helyre lehet licitálni).
2021. febr. 12. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!