Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mennyit keres egy középiskolai...

Mennyit keres egy középiskolai tanár nettóban?

Figyelt kérdés
Pontos számok érdekelnének,lehetőleg középiskolai tanárok válaszát várom,és ha lehet írja oda azt is,hogy hány éve van a pályán.
2010. okt. 30. 13:04
 1/6 anonim ***** válasza:
47%
Kezdők-80.000 nettóban.
2010. okt. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
A középiskolai tanáraim mind vadiúj volvóval meg audival járnak,nem lehet olyan rossz a fizetésük:)
2010. okt. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát azt garantáltan nem a fizetésükből vették. 25 éve a pályán félállásban nettó 90. Tehát ezt szorozd be kettővel.
2010. okt. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát azt nem tudom hogy középiskolai tanár mennyit,de egy 36éves angol tanár általánosban nettó 90ezret.:-(


Utolsó!


nettó vagy Br.90ezer?:-)


nem mindegy...

2010. nov. 1. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nettó, az volt a kérdés. (x2)És az általános iskolai és a középiskolai között nincs olyan nagy különbség.
2010. nov. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát én csak azt tudom hogy barátnőm 15éve van a pályán nettó 90-et keres néha picivel többet,igaz csak angolt tanít,de azt alsósoknak és felsősöknek egyaránt.
2010. nov. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!