Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit gondoltok az Apáczai...

Mit gondoltok az Apáczai Csere János gimiről? (:

Figyelt kérdés

Főleg olyanok írjanak akik belelátnak a suli életébe:DD tanárok, diákok (;

9.-re oda jelentkeznék matek tagozatra, és sok jót hallottam ismerősöktől de azért érdekel még egy két dolog:DDD

Például a kolesz, meg hogy milyenek a tanárok, a követelmények, mennyire nehéz bekerülni, iskolai élet stb

Előre is köszi ;)


2010. nov. 2. 19:08
 1/2 A kérdező kommentje:
júúj nem írtam, hogy a budapestire gondolok:DDd
2010. nov. 2. 19:09
 2/2 anonim ***** válasza:

Helló!

Szal én ide járok és pont kollégista is vok! Hát a suli meg a koli is nagyon jó! A bekerülés Nekem nem volt valami nehéz, de sztem senkinek sem az. Én is mat-fizre jelentkeztem. Most 10.A-s vagyok! Az osztály nagyon jó! Kollégiumot is imádom! Nagyon jó hely, mindig zajlik az élet. A tanárok nagyon okosak, jófejek. Mindig bizalommal fordulhatsz Hozzájuk. A követelmények 9.-ben nem valami nagyok, legalábbis Nekünk nem volt az. A 10. már durvább, de ezt is túl lehet élni. Mindig van szabadidőnk, azért a tanulás mellett. Az iskolai életről, hát mindig vannak programok, bulik, ilyesmik. Ha van még valami, írj és ha tudok válaszolok.

2010. nov. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!